Contactgegevens personen

Inhuur personeel en advies

Zorggroep Synchroon
Telefoon 085 - 05 10 770
E-mail: info@synchroon.info

Mevrouw J. Wolffenbuttel, directeur bedrijfsvoering
Telefoon 06 - 51 69 20 02
E-mail: j.wolffenbuttel@synchroon.info  

De heer M. Rubens, medisch directeur
Telefoon 06 - 57 55 28 14
E-mail: m.rubens@synchroon.info

Mevrouw M. van Genderen, bestuurssecretaris
Telefoon 06 - 48 19 75 59
E-mail: m.vangenderen@synchroon.info   

Mevrouw L. van Asseldonk, Staffunctionaris, is te benaderen voor vragen over het KIS - Coordinate, Engage, Kwaliteitsbeleid Chronische Zorg, VVR-Restyle en OPEN.
Telefoon: 06 -  53 32 80 24.
E-mail: l.vanasseldonk@synchroon.info

Mevrouw M. Schmeits, Staffunctionaris Synchroon, is te benaderen voor vragen over o.a. iProva, KIS, Coordinate/Engage, Zelfmanagement en Wachtkamerschermen.
Telefoon: 06 - 22 81 86 19.
E-mail: m.schmeits@synchroon.info 


Mevrouw M. Luiken, secretaresse
E-mail: m.luiken@synchroon.info

Mevrouw L. Schalk, secretaresse
E-mail: l.schalk@synchroon.info

Mevrouw A. Clement, programmaleider GGZ en ouderenzorg en projectleider wijkgericht werken
Telefoon 06 - 39 44 55 66
E-mail: a.clement@synchroon.info

Mevrouw M. van den Broek, medewerker kwaliteit, is te benaderen voor vragen over kwaliteitsmanagementsysteem iProva en scholingsbeleid.
Telefoon: 06 - 22 34 18 45
E-mail: m.vandenbroek@synchroon.info

Mevrouw S. Kester, extern adviseur Eerstelijns Servicepunt, is te benaderen voor vragen over project ToekomstBestendige HuisartsenZorg.
E-mail: s.kester@eerstelijnsservicepunt.nl
 

Kaderartsen

Mevrouw M. Becht
Telefoon: 0412 - 63 11 23
E-mail: iemhof@hetnet.nl
Mevrouw H.M. van Doorninck
Telefoon: 0413 - 29 29 22
E-mail: h.vandoorninck@synchroon.info
 

De heer L. van Cruchten
Telefoon: 0412 - 45 13 55
E-mail: postmaster@huisartsvancruchten.nl

De heer M. Rubens
Telefoon: 073 - 54 79 593
E-mail: m.rubens@synchroon.info  
De heer K.W.F. Tersmette
Telefoon: 0413 - 47 25 30
E-mail: ktersmette@ezorg.nl
Mevrouw K.F.J. van Veen-Jans
Telefoon: 0413 - 27 12 51
E-mail: karin.v.veen@kpnmail.nl

De heer R.A.M. Besselink
Telefoon: 0486 - 41 13 21
E-mail: r.besselink@ezorg.nl

Mevrouw M. van Cromvoirt
Telefoon: 073 - 547 95 93
E-mail: mvcromvoirt@poolster.nl
De heer G.J. van Holten
Telefoon: 0412 - 62 46 59
E-mail: gj.vanholten@gmail.com
Mevrouw P. Moazzeni
Telefoon: 073 - 54 92 339
E-mail: pmoazzeni@poolster.info  
De heer S.E.M. Konijnenberg
Telefoon: 073 - 54 74 640
E-mail: praktijk@dokterkonijnenberg.nl


Werkgroepen

Voorzitter mevrouw N. Thys
Telefoon: 0413 - 36 70 11
E-mail: nthys@huisartsenhetven.nl
Voorzitter mevrouw H.M. van Doorninck
Telefoon: 0413 - 29 29 22
E-mail: h.vandoorninck@synchroon.info
Voorzitter de heer M. Rubens
Telefoon: 06 - 57 55 28 14
Email: m.rubens@synchroon.info
Voorzitter mevrouw A. Clement
Telefoon 06 - 39 44 55 66
E-mail: a.clement@synchroon.info
Voorzitter mevrouw A. Clement
Telefoon 06 - 39 44 55 66
E-mail: a.clement@synchroon.info
Voorzitter de heer F. van Summeren
Telefoon 06 - 46 61 84 66
E-mail: f.vansummeren@roer-om.nl
Voorzitter de heer A.M.G.M.F. Hoevenaars
Telefoon: 0413 - 26 23 67
E-mail: amgmf.hoevenaars@home.nl